• Обновено
3.6*10 mm 100mA Брзо спојување со доведе керамички 0.1 нов и оригинален 250V 200pcs/многу

3.6*10 mm 100mA Брзо спојување со доведе керамички 0.1 нов и оригинален 250V 200pcs/многу

DEN 368.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Номинална Струја:
Брзо осигурач 6.3 А, Брзо осигурач 100mA, Брзо осигурач 200mA, Брзо спојување На 3.15
Број На Модел На:
3.6*10мм 100 mA
is_customized:
Yes
Тип:
Осигурач Линк

Купувачи како што избираат