• Обновено
2018 Нови Лето Жените се Облекуваат Лабава Кратки ракави Везови Удобно Памук и Лен Фустан Плус Големина 3XL Жените Облека AA52

2018 Нови Лето Жените се Облекуваат Лабава Кратки ракави Везови Удобно Памук и Лен Фустан Плус Големина 3XL Жените

DEN 479.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук и Лен,Lanon,Памук
Број На Модел На:
Жените памук и лен фустан
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
IOQRCJV
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Декорација:
Вез

Купувачи како што избираат