• Обновено
За ACER За да се СТРЕМАТ Ultrabook P3-171 Лаптоп Плоча I5-3339y 1.5 ghz 4gb NBM8N11002 NB.M8N11.002 РАБОТИ СОВРШЕНО

За ACER За да се СТРЕМАТ Ultrabook P3-171 Лаптоп Плоча I5-3339y 1.5 ghz 4gb NBM8N11002 NB.M8N11.002 РАБОТИ СОВРШЕНО

DEN 2871.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
P3-171
Пристаништа:
Мини USB,Wifi,Ethernet,USB 2.0,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
KOOLASON
Почетен Датум:
2013
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител:
Intel
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Чипсет:
Intel H77
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes

Купувачи како што избираат