• Обновено
Обичај железо за облека, плетени значки на pin прилагодено везени закрпи за ранец Акрилик rosette шиење ткаенина знак

Обичај железо за облека, плетени значки на pin прилагодено везени закрпи за ранец Акрилик rosette шиење ткаенина знак

DEN 1197.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
100PCS, 200PCS, 500PCS, 1000PCS
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Бренд Име:
OPALUS
Број На Модел На:
SPJ033
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Големина:
6x6cm
Пати Начин:
Умре Сече/ Ласерски Сече
Големина на:
Не повеќе од 6x6cm
Edge:
Overlock граница

Купувачи како што избираат