• Обновено
SHEIN Розова Култура Чипка Врвот & Јазол Здолниште Поставите Жените Круг Вратот Долг Ракав Појас Домот Две Парчиња Поставува 2018 Пролет Обичен Twopiece

SHEIN Розова Култура Чипка Врвот & Јазол Здолниште Поставите Жените Круг Вратот Долг Ракав Појас Домот Две Парчиња

DEN 1120.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Декорација:
Чипка,Sashes
Бренд Име:
SheIn
Број На Модел На:
twopiecemmc171219702
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
UID:
180131223
Ткаенини:
Ткаенина има некои се водат
Декорација:
Заврши, Чиста, Belted
Шаблон Тип:
Обична
Материјал:
90% најлон, 10% spandex
одговараат на видот:
здолниште
Стил:
Домот
Појас:
Yes
боја:
Пинк

Купувачи како што избираат