• Обновено
4 копчиња кожа автомобил далечинскиот клуч случај Тастатура покритие За Chevrolet Malibu XL Trax Лето Нови Cruze 2017 случај starline a91

4 копчиња кожа автомобил далечинскиот клуч случај Тастатура покритие За Chevrolet Malibu XL Trax Лето Нови Cruze

DEN 119.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
Црна / кафеава / Кафе боја
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за Chevrolet Cruze Malibu 2016 година XL 4-Копче за повикување маска
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
Машки и Женски
Затворен патот:
Маска тип

Купувачи како што избираат