• Обновено
Рачно изработени Обрачот Обетки Сочинуваат Материјал Злато/Сребро Обетки Кука Clasps Додатоци За Жени Мода Шарм Обетки DIY Одлуки

Рачно изработени Обрачот Обетки Сочинуваат Материјал Злато/Сребро Обетки Кука Clasps Додатоци За Жени Мода Шарм Обетки

DEN 53.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
1 pair, 2 pairs, 4 pairs
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
1.3g
Број На Модел На:
Обрачот Earring Кука Clasps
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Должина:
1.2cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
0.33cm
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Бренд Име:
JUYA
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
DIY Earring Куки Додатоци Наоди
Име на производ:
Бакар Мода Обетки Кука Clasps Додатоци
Обетки Материјал:
Бакар+Циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато/ Пиштол Метал Црна PE0070
earring големина:
12*15*3.3 мм
Кристали:
ААА Австриската CZ Кристал Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
обетки стил:
Моден Tassel Dangle Обетки Наоди
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Везана Обетки DIY Одлуки
Користам Прилика:
Моден Dangle Tassel Бисери Обетки DIY Одлуки

Купувачи како што избираат