• Обновено
LASPERAL 1Pair Домот Hollw Цвет Студ Обетки се Зголеми Златна Боја Обетки За Жените Оркестарот Малку Шарм Накит од не ' Рѓосувачки Челик

LASPERAL 1Pair Домот Hollw Цвет Студ Обетки се Зголеми Златна Боја Обетки За Жените Оркестарот Малку Шарм Накит од

DEN 90.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LASPERAL
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Студ Обетки
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Цвет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стилот 1:
Висок квалитет
Стил 2:
Шарм Студ Обетки
Стилот 3:
Жените Обетки Накит
Стилот 4:
моден обетки накит
Стилот 5:
Обетки Украси Одговара Партија
Повод:
Партија/свадбена/ангажман
Стил 6:
Љубов Накит Подароци

Купувачи како што избираат