• Обновено
2018 Побрзаа Момчиња Нови Деца Бадминтон Спорт Т-маица+панталоните Костум,полиестер Брзо сушење Тенис на Маса Шорцеви,тениски Дрес Поставува

2018 Побрзаа Момчиња Нови Деца Бадминтон Спорт Т-маица+панталоните Костум,полиестер Брзо сушење Тенис на Маса Шорцеви,тениски

DEN 564.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
5062 Б
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Џерси Облека Облека маици Т кошули sportwear тренерки
Suitbable:
Voleyball,Тенис,Пинг-Понг,Бадминтон,Трчање,Џогирање,Execrise
За сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Материјал:
Полиестер Влакна (полиестер Влакна)
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Анти-Pilling
Возраст Заградата:
децата Момче девојка дете дете
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, XS

Купувачи како што избираат