• Обновено
Висок Квалитет Кореја Здравје Jade Душек, Турмалин Душек, Греење Подлога Медицински Душеци Како што се Гледа На ТВ Бесплатен Превозот

Висок Квалитет Кореја Здравје Jade Душек, Турмалин Душек, Греење Подлога Медицински Душеци Како што се Гледа

DEN 11976.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
ММ-0104
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
7KG
Име:
Магнет Камен Енергија Ќебе
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
70cmX160cm

Купувачи како што избираат