• Обновено
Myfmat сопствен автомобил патосници кожен за Chery tiggo qq qq3 qq6 а1 x1 м1 Eastar Fulwin EQ1 нова енергија водоотпорен лесно чистење

Myfmat сопствен автомобил патосници кожен за Chery tiggo qq qq3 qq6 а1 x1 м1 Eastar Fulwin EQ1 нова енергија водоотпорен

DEN 3297.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Портокалова, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Транзит-Година:
2012,2013,2015,2010,2011,2009,2008,2007,2014
Објектот Висина:
3cm
Патосници Тип:
Мат Кожа
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
f3
Објектот Дијаметар:
50cm
Специјални Функции:
долга-трајни потрошни трендовски удобно флексибилна атмосфера лесно чистење
Бренд Име:
Myfmat
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Должина:
90cm
Ford Модел:
Транзит
Објектот Ширина:
60cm
Објектот Тежина:
3kg
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна

Купувачи како што избираат