• Обновено
Зборови Ѕид Налепници Цитат тимска Работа ја прави Сон за Работа Дома Спалната соба Канцеларија Декорација Чиста Боја Винил Ѕид Decal Mural S673

Зборови Ѕид Налепници Цитат тимска Работа ја прави Сон за Работа Дома Спалната соба Канцеларија Декорација Чиста Боја

DEN 223.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Бела, 04 Жолта, 06 Портокалова, Црвена, 10 Руменило, 19 Зелена, 24 Браун, 27 Сива, 30 Виолетова, 16 Цар Сина, 12 Светло Сина, 13 Медиум Сина, 28 Темно Сива, 26 Државата Сива, 29 Hydrangea Виолетова, 21 Теал, 31 Виолетова, 35 Меки Розова, 36 Fuchsia
Големина:
49 X 42 CM, 66 X 56 CM
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Censor Кодот:
S673
Бренд Име:
FARLEOPARD
Број На Модел На:
S673
Тема:
Шема

Купувачи како што избираат