• Обновено
Ослободени 'рчи се запре' рчењето Зглоб против 'рчење далеку во анти-' рчи апарати терапевтски третман на ' рчењето

Ослободени 'рчи се запре' рчењето Зглоб против 'рчење далеку во анти-' рчи апарати терапевтски третман на ' рчењето

DEN 1518.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Leawell
Тип:
Анти ' Рчи Зглоб Види
работа на владата:
Авто
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
YK-Z168
Тип На Објект:
Спиење & ' Рчењето
Моќта на чекање:
Батеријата
Функција:
Мерењето, инфрацрвена физиотерапија
Контрола на владата:
Дигитален вид главниот
Уметност.Нема.(член број):
YK-Z168
боја:
темно сина

Купувачи како што избираат