• Обновено
Најновите автомобил кожа копче случај тастатура покритие За Nissan Qashqai Pathfinder Обратно Tidda Murano Непријателските X-Trail Smart Автомобил Копче школка

Најновите автомобил кожа копче случај тастатура покритие За Nissan Qashqai Pathfinder Обратно Tidda Murano Непријателските

DEN 118.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
Црна црна линија и црна црвена линија
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за Nissan За Infiniti ЕКС-G37 FX Q60 QX50 QX70
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
Машки и Женски
Затворен патот:
Маска тип

Купувачи како што избираат