• Обновено
1 Пар Глуждот Ракави Д-прстен Глуждот Рака за Кабел Машини и Отпор Бендови за Дигање Нога Салата Водат Тренингот

1 Пар Глуждот Ракави Д-прстен Глуждот Рака за Кабел Машини и Отпор Бендови за Дигање Нога Салата Водат Тренингот

DEN 309.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
МОЌ ВОДСТВО
Функција:
Нозе
Примена:
глуждот ракави
предмети:
глуждот ракави
боја:
Црна /розова
дизајн:
Двоен D-прстен
Материјал:
СДР
тренингот:
ногата се протега
Големина:
47*10.5 см

Купувачи како што избираат