• Обновено
4 Парчиња/set Домот Сребрена боја Dinnerware Поставено високо квалитетни Нерѓосувачки Челик Западен Прибор за јадење Кујна Храна Садови Вечера Сет

4 Парчиња/set Домот Сребрена боја Dinnerware Поставено високо квалитетни Нерѓосувачки Челик Западен Прибор за јадење

DEN 455.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KEENLEE
Стил:
Западен
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Ж-111
Број на Корисници:
1
Техника:
Мраз

Купувачи како што избираат