• Обновено
слатководни бисер црна раѓа keshi 3-6mm лабава монистра природата монистра за изработка на накит ѓердан 14inch FPPJ трговија на големо

слатководни бисер црна раѓа keshi 3-6mm лабава монистра природата монистра за изработка на накит ѓердан 14inch FPPJ

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Бисер Форма:
Nearround
Бренд Име:
FPPJ
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
panpan
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Бисер Квалитет:
A
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
15inch

Купувачи како што избираат