• Обновено
2X морски одделение 316 Брод Врвот Bimini Врвот Брзо Ослободување Топката Pin Морски Хардвер Палубата Зглоб Замена Додатоци

2X морски одделение 316 Брод Врвот Bimini Врвот Брзо Ослободување Топката Pin Морски Хардвер Палубата Зглоб Замена

DEN 111.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дијаметар:
M8
Тип На Објект:
Dowel
Бренд Име:
BSET MATEL
Број На Модел На:
8*76mm
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат