• Обновено
DIY Плоштадот Дијамант Сликарство Стојат црн коњ Крстот Бод Колекции Дијамант Мозаик кристал Дијамант Везови Модели Rhinestones

DIY Плоштадот Дијамант Сликарство Стојат црн коњ Крстот Бод Колекции Дијамант Мозаик кристал Дијамант Везови Модели

DEN 427.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
30*40cm, 40*50cm, 45*55cm, 50*60cm, 35*45cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Стил:
Американски Стил
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
DXLYMYU
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Поставете Тип:
Тема:
Тип:
Е Прилагодена:
детали:
колекции внатрешни детали:
Употреба:
Дијамант големина:

Купувачи како што избираат