• Обновено
Наводнување Црево Вода Вентил 3/4 Наводнување Вентил 20mm 25мм Градина Тапа Бодликава Bi-directional Конектор 1pcs

Наводнување Црево Вода Вентил 3/4 Наводнување Вентил 20mm 25мм Градина Тапа Бодликава Bi-directional Конектор 1pcs

DEN 40.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дијаметар:
3/4
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
ANSI
Број На Модел На:
3/4 25mm
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Крајот Конектори
Име:
наводнување вентил
Тип:
Градина вода конектор
Материјал:
Пластични
Големина:
3/4
Тежина:
29.1g
Количина:
1

Купувачи како што избираат