• Обновено
3pcs/многу Замена на Капакот Рака Зафат Knob се Справи со Капак Кујнски Садови Тенџере Saucepan Пан Кујна Додатоци Алатка LNY9113

3pcs/многу Замена на Капакот Рака Зафат Knob се Справи со Капак Кујнски Садови Тенџере Saucepan Пан Кујна Додатоци

DEN 68.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
D. berite
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
LNY9113
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
Материјал:
Пластични + Нерѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат