• Обновено
1PC Зглоб Mortise/Шаблон Рутер Малку со месо тело Имајќи Дното Чистење Директно крајот мелница тример чистење флеш трим

1PC Зглоб Mortise/Шаблон Рутер Малку со месо тело Имајќи Дното Чистење Директно крајот мелница тример чистење флеш

DEN 166.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
60049
Вкупна Должина:
како се покаже слика
Тип:
Лицето Мелница
Материјал:
Карбид
Дијаметар:
како се покаже слика
Бренд Име:
CHWJW

Купувачи како што избираат