• Обновено
90*150cm 60*90cm 40*60см 15*21cm Русија Националното Знаме руската Полиестер Знамето На јуни 12 руската Ден на Светското Првенство Олимписки Игра

90*150cm 60*90cm 40*60см 15*21cm Русија Националното Знаме руската Полиестер Знамето На јуни 12 руската Ден на Светското

DEN 33.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
знаме
Стил:
Летање
Ткаенини:
Outlast
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Јарболот Материјал:
Никој

Купувачи како што избираат