• Обновено
5 Компјутери Христијанската На Последната Вечера на Исус Христос Платно Печатење на Ѕид Уметност Дома Декор Ѕид Слики за Дневна Соба Декоративни Слики

5 Компјутери Христијанската На Последната Вечера на Исус Христос Платно Печатење на Ѕид Уметност Дома Декор Ѕид Слики

DEN 693.12
DEN 693.00 -0 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
Големина М БЕЗ РАМКА, Големина L БЕЗ РАМКА, Големина M со Врамени, Големина L со Врамени, Големина XL БЕЗ РАМКА, Големина XL СО РАМКА
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Обликот:
Нередовните
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
ѕид уметност за дневна соба
Декорација:
Барови,Дома,Хотел,Канцеларија,кафуле,Ресторан,Спална соба,КТВ
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Рамка:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат