• Обновено
2018 Накит Легура Прекрасна Пет Обетки Жените Американски Кокер Spaniel Куче Обетки Пад на Превозот

2018 Накит Легура Прекрасна Пет Обетки Жените Американски Кокер Spaniel Куче Обетки Пад на Превозот

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
sykesha
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KEH2198
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
2.5*2.8 cm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Злато, Сребро.
Обликот:
Животните

Купувачи како што избираат