• Обновено
Myfmat обичај кожа килими мат за Nissan Сина птица-Lannia MAXIMA КЛОЦИ Паладин NV200 Pick-up НАВАРА целосно опкружен безбедно здравје

Myfmat обичај кожа килими мат за Nissan Сина птица-Lannia MAXIMA КЛОЦИ Паладин NV200 Pick-up НАВАРА целосно опкружен

DEN 3320.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Портокалова, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Навара-Година:
1992,1994,1990,1991,1996,1995,1993
Специјални Функции:
лесно чистење водоотпорен работ flanged лесно чистење на безбедна и здрава тренд
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
3cm
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
f3
Објектот Дијаметар:
50cm
Бренд Име:
Myfmat
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Објектот Должина:
90cm
Објектот Ширина:
60cm
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Nissan Модел:
Навара

Купувачи како што избираат