• Обновено
S Модел Компатибилен со Лего B0308 578pcs Елита Armoured Модели Градежни Колекции Блокови Играчки Хоби Хоби За Момчиња и Девојчиња

S Модел Компатибилен со Лего B0308 578pcs Елита Armoured Модели Градежни Колекции Блокови Играчки Хоби Хоби За Момчиња

DEN 758.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
без оригиналната кутија
Бренд Име:
SLUBAN
Тема:
Возило
Возило:
Резервоар
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
боја:
multicolor
is_customized:
Yes
Type1:
монтажа
Type2:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
2-4 Години
Возраст Range1:
5-7 Години
Возраст Range2:
8-11 Години
Возраст Range3:
12-15 Години

Купувачи како што избираат