• Обновено
Стоматолошки премиер заби interproximal пластични оптоварување со заштита стоматолошки челик матрица

Стоматолошки премиер заби interproximal пластични оптоварување со заштита стоматолошки челик матрица

DEN 1080.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
35g

Купувачи како што избираат