• Обновено
Џеб Види Relogio Де Bolos Нови Ретро Рака Правец на Механички Џеб Види Шупливи Случај Римската Нумеричка Dial P838C

Џеб Види Relogio Де Bolos Нови Ретро Рака Правец на Механички Џеб Види Шупливи Случај Римската Нумеричка Dial P838C

DEN 384.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Функција:
Механички
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Дијаметар:
0.048 m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Бренд Име:
YISUYA
Број На Модел На:
P838C
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи
Случај Обликот:
Круг

Купувачи како што избираат