• Обновено
Лидерски стил децата облека поставува со долги ракави, T-shirt + 2 парчиња панталони мода костуми 1-4-y бебе момче високо-квалитетна облека

Лидерски стил децата облека поставува со долги ракави, T-shirt + 2 парчиња панталони мода костуми 1-4-y бебе момче

DEN 306.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
ши шу hua
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
0063
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
пролет, есен
Големина:
80-90-100-110
Снабдување Тип:
во парк

Купувачи како што избираат