• Обновено
Wbmqda Гроздобер Монистра Природен Камен Антички Златна Боја Кристал Нараквици За Жените Мода Boho Турски Накит Партија Додатоци

Wbmqda Гроздобер Монистра Природен Камен Антички Златна Боја Кристал Нараквици За Жените Мода Boho Турски Накит Партија

DEN 158.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Должина:
21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wbmqda
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S-0332
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
Кристал Нараквици
Компатибилност:
No
Мушка:
Природни Кристал Монистра
боја:
античкиот злато
Процесот:
beaded рачно изработени
функцијата 2:
2018 Нови Пристигнување H Нараквици
Функција 3:
Жените Мода Накит Нараквици
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот

Купувачи како што избираат