• Обновено
3-9# 180 Степен Сокриени Кријат Виткање Шарки Тешки Вградени во Вратата Шарки Невидливи Скриени Крстот Gemel Нерѓосувачки Челик 1 BUC

3-9 180 Степен Сокриени Кријат Виткање Шарки Тешки Вградени во Вратата Шарки Невидливи Скриени Крстот Gemel Нерѓосувачки

DEN 190.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
JL04A3, JL04B4, JL04C5, JL04D6, JL04E7, JL04F8, JL04G9
Тип:
Вратата Шарки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
LJB04
Бренд Име:
imango
Името на:
Сокриени зглоб
Текстурата на материјалот:
Цинк легура + Нерѓосувачки челик
Затворете ја вратата начин:
Случаен стоп
Отворен агол:
180

Купувачи како што избираат