• Обновено
Убавина-Емили Домот Де Феста Самовила стил Вечерни Фустани Пром Фустани Линија долго 3d цвеќе оркестарот chiffon враќањето дома фустани

Убавина-Емили Домот Де Феста Самовила стил Вечерни Фустани Пром Фустани Линија долго 3d цвеќе оркестарот chiffon враќањето

DEN 2428.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Воз:
Капелата Воз
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Pleat,Возбудува,Цвеќиња,Нивоа
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Сатен,Полиестер
Ткаенина Тип:
Chiffon
Број На Модел На:
WP01031
Бренд Име:
Убавина-Емили
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Моден Елемент:
Цветни Печатење
Силуета:
А-Линија
Повод:
Формално Вечер, враќањето дома, партија
Тип На Објект:
Вечерните Фустани

Купувачи како што избираат