• Обновено
Сина Имитација Скапоцен Камен Кристал Геометриски Ретро Ѓердан Мода Жените Изјава Лигавче Ѓердан Дизајнер На Накит

Сина Имитација Скапоцен Камен Кристал Геометриски Ретро Ѓердан Мода Жените Изјава Лигавче Ѓердан Дизајнер На Накит

DEN 215.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Сина
Должина:
43cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
xl00995
Pendant Големина:
5*4.5 cm
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
uer
Тип На Објект:
Сина Имитација Скапоцен Камен Кристал Геометриски Ретро Ѓердан
Животната средина:
Nickle, олово, кадмиум слободни
клучни зборови:
ретро ѓердан
Производителот & Снабдувач :
Qingdao Shijie Модни Додатоци
Периметар:
43+6cm
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Жените,
Тежина:
134g
is_customized:
Yes
накит:
лигавче ѓердан

Купувачи како што избираат