• Обновено
Правоаголникот Акрилик Накит Екранот Нараквици Кутија Организатор Складирање Случај Со 6 Dividers

Правоаголникот Акрилик Накит Екранот Нараквици Кутија Организатор Складирање Случај Со 6 Dividers

DEN 1125.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Материјал:
Акрилик
Објектот Должина:
30cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Ширина:
20cm
Број На Модел На:
JT27
Производ Карактеристики:
накит се прикаже поле

Купувачи како што избираат