• Обновено
Ailatu Нови Пристигнување Создадени Бела Howlite Молитва Природен Камен Јога Буда Пол Мажи Religon Следбеник Накит

Ailatu Нови Пристигнување Создадени Бела Howlite Молитва Природен Камен Јога Буда Пол Мажи Religon Следбеник Накит

DEN 37.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm
Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Класичен
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
монистра големина:
за 8mm
is_customized:
Yes
Кориснички Должина:
Оставете белешки со цел или да контактирате со нас за кориснички должина

Купувачи како што избираат