• Обновено
Прилагодено за Слободни Engrave за Член на Семејството на Косата Татко ми и Мајка ми Син, Ќерка или сакате Cremation Urn Pendant Спомен Накит

Прилагодено за Слободни Engrave за Член на Семејството на Косата Татко ми и Мајка ми Син, Ќерка или сакате Cremation

DEN 196.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
1pcs Pendant, 1pcs Ѓердан, 3pcs Pendant, 3pcs Ѓердан, 5pcs Pendant, 5pcs Ѓердан
Главниот Камен Боја:
ќерка ми, ќе ноќ, татко, син, секогаш
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20-40mm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
ijd9817
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
20mm~40mm
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
15g-30g
прилагодено лого:
Прифатена
синџир:
Змија Синџир
Синџир должина:
20 Инчи

Купувачи како што избираат