• Обновено
Miallo Класичен Кралицата Tiaras и Коронки за Жените рачно изработени Мозаик Целосно Кристал Diadem за Невеста, Свадба Накит Rim за Коса

Miallo Класичен Кралицата Tiaras и Коронки за Жените рачно изработени Мозаик Целосно Кристал Diadem за Невеста, Свадба

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Miallo
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
TS-J1397
Нето тежина:
16g
Големина:
length
боја:
Сребро.
Стил:
Моден
Рачно изработени:
Yes
is_customized:
Yes
Пакување:
1pcs/opp Убаво Безбедно Пакет
Прилики:
Свадба Церемонијата,ден на Мајката,Вечер Партија,Божиќ,ноќта на Вештерките
празник подароци:
Денот на вљубените подароци,Годишнина подароци,Матурска подароци,Плажа Свадба подароци
Оддел:
Жените,Невестата,Пратилки,Девојки,Ѕвезда,Дама,Женски Род

Купувачи како што избираат