• Обновено
Трговија на големо мода накит жена 925 фунта сребро обетки.Вистински солидна фунта сребро обетки.Нов стил девојка сребрен накит

Трговија на големо мода накит жена 925 фунта сребро обетки.Вистински солидна фунта сребро обетки.Нов стил девојка

DEN 237.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Yasmin
Број На Модел На:
PE203612
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Материјал:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат