• Обновено
63A 440V LW26GS-63/04-2 Универзална Changeover Switch Ротари Cam Префрлате

63A 440V LW26GS-63/04-2 Универзална Changeover Switch Ротари Cam Префрлате

DEN 626.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CE
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Гаранција:
една година
Број На Модел На:
LW26GS-63/04-2

Купувачи како што избираат