• Обновено
DJI Фантом 3 професионален стандард на напредни Носат Носителот дел 3D печатење FPV Летало визија 4k gimbal камера Заштита Додатоци

DJI Фантом 3 професионален стандард на напредни Носат Носителот дел 3D печатење FPV Летало визија 4k gimbal камера

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SUNNYLIFE
Број На Модел На:
преносни Вршење на Држачот за DJI Фантом 3
Големина:
Carry Holder
Компатибилен Летало Модел:
DJI Фантом 3 професионален стандард на напредни
Тежина:
55
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Име на производ:
Далечински Контролер Поврзан Рокер Заштитник Двојна Siamesed P за MAVIC
Модел:
DJI Фантом 3 професионален стандард на напредни Носат Носителот
Тип:
DJI Фантом 3 Летало додатоци
Функција:
Преносни Стабилна Gimbal Заградата за DJI Фантом 2/3

Купувачи како што избираат