• Обновено
Моден Жените Ѓердани & Pendant Природен Камен Зелена Jades Калцедон Stainles Челик Циркон Приврзоци 24x42mm Накит B3317

Моден Жените Ѓердани & Pendant Природен Камен Зелена Jades Калцедон Stainles Челик Циркон Приврзоци 24x42mm Накит

DEN 499.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Јајце
Број На Модел На:
B3317
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Тип На Објект:
Ѓердани & Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метал:
Злато-боја/Сребрена боја Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Природни Jade Топаз Калцедон Камен Од Јаспис
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените Дама Девојки Љубовникот
Стил:
Тренди
боја:
Зелена
Објектот Дијаметар:
24x42mm
Обликотшема:
Овална Форма Јајце

Купувачи како што избираат