• Обновено
Пластичен Клип Тела LCD Екран за Прицврстување на Менгеме За Iphone, Samsung iPad Таблет Мобилен Телефон Поправка Алатка за Полнење

Пластичен Клип Тела LCD Екран за Прицврстување на Менгеме За Iphone, Samsung iPad Таблет Мобилен Телефон Поправка

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
1pc, 4pcs, 6pcs
Бренд Име:
БЕС
Големина:
see belows
Пакет:
Под 5Pcs
Со Рачка Или Не:
No
Магнетно:
No
Навој На Главата Големина:
За Прицврстување На Менгеме
Број На Модел На:
BST-310B
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални
is_customized:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Завртка Тип На Глава:
За Прицврстување На Менгеме
Тип:
За Прицврстување На Менгеме

Купувачи како што избираат