• Обновено
1pc J642b 4phase 5lines Micor Повлекува Мотор Со Жица Поврзете Бесплатен Превозот Русија

1pc J642b 4phase 5lines Micor Повлекува Мотор Со Жица Поврзете Бесплатен Превозот Русија

DEN 47.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

сертификација:
ROHS,CCC,CE,ISO,УЛ
Одржување На Вртежен Момент:
/
Фаза:
4
Тековната / Фаза:
/
Чекор Агол(степени):
/
Број На Модел На:
/
Бренд Име:
Pixiuonline
Тип:
Постојан Магнет

Купувачи како што избираат