• Обновено
CNC Рамка Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи Несреќа Заштитник За Kawasaki Z800 Z250 Z300 z900 z 800 Нинџа 250 300 Мото Додатоци

CNC Рамка Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи Несреќа Заштитник За Kawasaki Z800 Z250 Z300 z900 z 800 Нинџа 250

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
ЦРНА, сина, титаниум, сребрена, ЦРВЕНА, зелена, златна
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
FUOCO LIBERO
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
фан-1
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
CNC Алуминиум 6061 и ПОМ
Објектот Висина:
1inch

Купувачи како што избираат