• Обновено
2x ЛП-E6 Замена Li-ion Батерија за Canon EOS 5D Mark II III 5DS 5DS Р 6D 7D 60D 60Da 70D 80D 7D mark II III XC10 Камери

2x ЛП-E6 Замена Li-ion Батерија за Canon EOS 5D Mark II III 5DS 5DS Р 6D 7D 60D 60Da 70D 80D 7D mark II III XC10 Камери

DEN 484.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Batmax
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E6
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
2650mAh
volts:
7.4 V

Купувачи како што избираат