• Обновено
М12 x 80mm Женски Навој Лобус Knob Машина Замена Справи со 12mm Тема 80mm Глава Дијаметар Брановидни

М12 x 80mm Женски Навој Лобус Knob Машина Замена Справи со 12mm Тема 80mm Глава Дијаметар Брановидни

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
FuWell
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M12x80
Материјал:
Метални,Пластични
Стил:
Лобус Knob
Теренот-ред Спецификации:
една дупка
Име:
Лобус Knob
навој дијаметар:
м12 нишка
Глава Дијаметар:
80mm Глава Дијаметар

Купувачи како што избираат