• Обновено
Железнички Млазницата DLLA150P866 со црна игла 093400-8660 4 Парчиња/Многу

Железнички Млазницата DLLA150P866 со црна игла 093400-8660 4 Парчиња/Многу

DEN 1656.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Објектот Висина:
6
Нето тежина:
30g/pc
Бруто тежина:
50g/pc
Објектот Должина:
5.5
Мирување на струјата:
1380-1430 ма
PMW Сигнал со Фреквенција:
165-195 Hz
Пакување Детали:
4pcs/кутија

Купувачи како што избираат