• Обновено
LCD1602 FSTN екранот модул бела светлина и црна писмо HD44780 ST7066 SPLC780D

LCD1602 FSTN екранот модул бела светлина и црна писмо HD44780 ST7066 SPLC780D

DEN 34.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
LCD1602 FSTN LCM1602ACW
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Купувачи како што избираат