• Обновено
Pkorli женска Маица на СИТЕ што САКАМЕ Е ПИЦА И ДИЛАН O BLACK Писма Печатени Смешно Т Кошули За Дама Девојки Tee Кошула Femme

Pkorli женска Маица на СИТЕ што САКАМЕ Е ПИЦА И ДИЛАН O BLACK Писма Печатени Смешно Т Кошули За Дама Девојки Tee Кошула

DEN 307.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
V438
Бренд Име:
PKORLI
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Купувачи како што избираат